izmir ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa

9 katlı uysal zir film Koroform’un; Mayıs 2013’teki lansmanından bu yana yapılan çalışmalarda Korozo çok muvaffakiyetlı meallar elde etmiştir.   Devamını Oku...

İzmir'bile bir ambalaj fabrikasının kağıt deposunda forklift aracındaki tüpün patlamasının arkası sıra coşkunluk çıktı. 4 işçinin yaralandığı vakada kesik sürede bütün fabrikayı saran alevlere itfaiye aracı ekipleri karışma etti.

İZMİR "Bizi Unutma" sav sözıyla İzmir'den yola çıktılar! Askeri antraktç yüklü Moskof gâvuru gemisi Ege'bile Adnan Menderes'te şaşırtan görüntü Güni gkalıntı oraya akış etti Ege'ye yüce muştu

Giyimden, kozmetiğe, sağlamlıktan, perakendeciliğe denli her sektörde geniş kullanmaı mevcuttur. Ambalaj ürünlerimiz içerisinde en çok tercih edilen ürün grubu Ağırlıklı poşetlerdir.

Sektördeki 45 seneı fazla tecrübemizle bâtınindeki ürünü en üst seviyede koruyan gıda ambalajları üretiyoruz. Metalden plastiğe kadar ürettiğimiz her ambalajda insanoğlu sağlamlığını ve çaşama duyarlığını bel kemiği kırmızııyor, mütehassıs fabrikalarımız ve eforlü AR-GE ekibimizle, yenilikçi, özgün ve dirlikı kolaylaştıran besin ambalajları üretiyoruz. Üstün temiz koşulları ile üretilmiş bu ambalajlara konulmuş olan gıdaların son kullanıcıevet, en sağlamlıklı koşullar ile sunulmasını da; müşterilerimize karşı olan sorumluluklarımız ortada görüyoruz.

Teşekkürname, tenkit, yakınma ve önerilerinizi Müşterinin Sesi platformundan bizlere ulaştırabilirsiniz.

Ekonomi Geleceğin flaş mesleği: Gastronomi Kaç sene çkızılışanın ne kadar izni var? Nesil sahibi olmanın tam dakikaı... Nazır Albayrak'fecir 'Akkuyu' paylaşımı Temassız eke soygunu! Uygulayım bilimi "Mavi Balina" oyunu tekrar can aldı! Hisseden elektronik deri üretildi Asayiş kameralarında büyük örtüsüz! 80 megapiksel foto çekebilen sıkıntısızıllı telefon: Noa iPhone X'e benziyor Makine Ferrari 488 Pista'yı her talip alamayacak çekmece için göre kaymakamlık yaptı Biri ölmeden, bu maganda yakalansın! Bahçeye uçar vasıtan altında kaldı Skoda'nın Mars yolculuğu tamamlandı Esenlik Ilkbahar alerjisine aşı tedavisi... Ziyan etmek filvaki de şişçilikmanlatır mı? Yeni trend: Türap maskesi! Dem grubuna gereğince dokunmabana riski! Dünyada ilk: Sincaba protez şube! TÜM WEB TV

2013 senesinde yeni fabrikasına taşınan urmak ambalaj 3000m2 kapalı tutulmak üzerine  mecmu 4000m2 ürünlerini yapım etmektedir.

Açılırken cart diyerek bir selen çıkartan, dişle rahatça kopartılamayan, makasla değil falçatayla kesilmesi gereken, kolinin üstündeki dü taraftan gelen kapaklardan gecerken ikisine bile yapışabilecek kocalikte başüstüneğu icin bu isimle hatıralan izole bant çeşidi.

PE Ekstrüzyon’a geçiş… Ürün yelpazesi dipli kağıt torba, PE torba ve zorlı bobinlerle enliledi.

8 renge kadar üretim fail Rotogravür ve Flekso baskı makineleriyle özellikle etiket grubunda akarsu etiketleri, gazlı ciğerecek etiketleri sahaında Türkiye’nin önde mevrut firmalarına hizmet vermekteyiz.

Yüce bariyer özellikli, PA, EVOH bazlı 9 katlı filmler; et ve süt ürünleri, konsantre kâr suları, şfellah, ve anık ziftlenmek üzere bariyer özellikli tahakkümlı yahut baskısız ambalaj ihtiyacı olan ürünler, MAP ve vakum torba kadar icraat muhtevain komple ambalaj çözümleri sunmaktadır.

Ambalaj Çözümlerinde Sahih Firma ile Çallıkışmanın Önemi İş birliği dâhiline gireceğiniz ambalaj firmalarının hangi niteliklere ehil olması gerektiğini bilmeniz, müşterisi olacağınız firma seçimini yaparken önemle üzerinde durmanız müstelzim konulardan biridir.

Sabunlu sıcak suyun yumuşatacağı sözıntıyı henüz sonrasında elimizle veya mikrofiber bir bez sayesinde haydi haydi çıkarabiliriz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “izmir ambalaj Hakkında Gerçekler Açığa”

Leave a Reply

Gravatar